Univest Financial Logo

Univest Financial

🇺🇸
UVSP
US9152711001

Univest Financial is een Amerikaanse financiële dienstverlener met een breed aanbod. Het bedrijf richt zich op zowel particuliere als zakelijke klanten en biedt bankdiensten, vermogensbeheer, kredietverlening en verzekeringen. Als betrouwbare partner levert Univest Financial op maat gemaakte financiële oplossingen die gericht zijn op groei en zekerheid.

Volgende kwartaalcijfers

woensdag 28 oktober 2026
KW 44
Na beurs
Over 61 dagen

Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 30 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Univest Financial de volgende kwartaalcijfers?

Univest Financial publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 28-10-2026. Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde Univest Financial voor het laatst kwartaalcijfers?

Univest Financial publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 22-7-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,82 USD.

Hoe reageert het aandeel Univest Financial op kwartaalcijfers?

Na de laatste 4 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Univest Financial de dag erna gemiddeld ±1,3%. De sterkste reactie was +2,1% op 22-04-2026; 1 van de 4 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Univest Financial de verwachtingen overtroffen?

Univest Financial heeft in 4 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 80%).

Hoe voeg ik de data van Univest Financial toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 0,97
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,87
Werkelijk:US$ 0,82
Verschil:US$ -0,05
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:US$ 0,83
Werkelijk:US$ 0,96
Verschil:+US$ 0,13
Koersreactie (1 dag):+2,1 %
Koersreactie (7 dagen):+2,5 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,77
Werkelijk:US$ 0,79
Verschil:+US$ 0,02
Koersreactie (1 dag):-2,1 %
Koersreactie (7 dagen):+6,0 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,77
Werkelijk:US$ 0,86
Verschil:+US$ 0,09
Koersreactie (1 dag):-0,5 %
Koersreactie (7 dagen):-0,6 %
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,69
Werkelijk:US$ 0,69
Verschil:+US$ 0,01
Q4 2024
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-0,3 %
Koersreactie (7 dagen):+1,9 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±1,3%
Gem. beweging dag erna
+2,1%
Sterkste beweging (22-04-2026)
25%
Aandeel positieve reacties
±2,8%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 4 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

4/5
Kwartalen boven verwachting
80%
Slagingspercentage
+2,6%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Univest Financial
Ticker-symbool
UVSP
ISIN
US9152711001
Land
🇺🇸
USA
Sector