Micron Technology Logo

Micron Technology

🇺🇸
MU
US5951121038

Micron Technology is een toonaangevend Amerikaans bedrijf op het gebied van innovatieve geheugenoplossingen. Het bedrijf ontwikkelt en produceert geavanceerde DRAM- en NAND-flashgeheugens en Solid-State Drives (SSD's). Deze halfgeleiderproducten stimuleren de vooruitgang in sectoren zoals datacenters, mobiele communicatie, automotive en kunstmatige intelligentie. Micron Technology is toonaangevend in het vormgeven van de technologische toekomst.

Volgende kwartaalcijfers

dinsdag 29 september 2026
KW 40
Na beurs
Over 33 dagen

Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 1 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Micron Technology de volgende kwartaalcijfers?

Micron Technology publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 29-09-2026. Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde Micron Technology voor het laatst kwartaalcijfers?

Micron Technology publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 24-6-2026 (Q1 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 25,11 USD.

Hoe reageert het aandeel Micron Technology op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Micron Technology de dag erna gemiddeld ±9,9%. De sterkste reactie was +15,7% op 24-06-2026; 2 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Micron Technology de verwachtingen overtroffen?

Micron Technology heeft in 4 van de 4 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 100%).

Hoe voeg ik de data van Micron Technology toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q2 2026
Schatting:US$ 31,14
Werkelijk:
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:US$ 20,76
Werkelijk:US$ 25,11
Verschil:+US$ 4,35
Koersreactie (1 dag):+15,7 %
Koersreactie (7 dagen):-1,6 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 8,82
Werkelijk:US$ 12,20
Verschil:+US$ 3,38
Koersreactie (1 dag):-3,8 %
Koersreactie (7 dagen):-17,3 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 3,96
Werkelijk:US$ 4,78
Verschil:+US$ 0,82
Koersreactie (1 dag):+10,2 %
Koersreactie (7 dagen):+27,1 %
Q2 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 2,86
Werkelijk:US$ 3,03
Verschil:+US$ 0,17

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±9,9%
Gem. beweging dag erna
+15,7%
Sterkste beweging (24-06-2026)
66,7%
Aandeel positieve reacties
±15,3%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

4/4
Kwartalen boven verwachting
100%
Slagingspercentage
+14,9%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 4 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Micron Technology
Ticker-symbool
MU
ISIN
US5951121038
Land
🇺🇸
USA
Sector
Indexlidmaatschap
Meer financiële informatie