Independence Realty Trust Logo

Independence Realty Trust

🇺🇸
IRT
US45378A1060

Independence Realty Trust is een toonaangevende Amerikaanse REIT die gespecialiseerd is in de acquisitie, het bezit en het beheer van hoogwaardige appartementencomplexen. Het bedrijf investeert voornamelijk in dynamische Sun Belt-markten in het zuiden en zuidoosten van de VS, en biedt investeerders toegang tot residentieel vastgoed met een focus op langetermijngroei en stabiele huurinkomsten.

Volgende kwartaalcijfers

woensdag 4 november 2026
KW 45
Na beurs
Over 69 dagen

Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 7 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Independence Realty Trust de volgende kwartaalcijfers?

Independence Realty Trust publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 04-11-2026. Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde Independence Realty Trust voor het laatst kwartaalcijfers?

Independence Realty Trust publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 3-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,22 USD.

Hoe reageert het aandeel Independence Realty Trust op kwartaalcijfers?

Na de laatste 4 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Independence Realty Trust de dag erna gemiddeld ±3%. De sterkste reactie was -5,3% op 11-02-2026; 3 van de 4 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Independence Realty Trust de verwachtingen overtroffen?

Independence Realty Trust heeft in 1 van de 3 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 33,3%).

Hoe voeg ik de data van Independence Realty Trust toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 0,26
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,23
Werkelijk:US$ 0,22
Verschil:US$ -0,01
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:US$ 0,23
Werkelijk:US$ 0,26
Verschil:+US$ 0,03
Koersreactie (1 dag):+0,1 %
Koersreactie (7 dagen):+0,8 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,29
Werkelijk:US$ 0,14
Verschil:US$ -0,15
Koersreactie (1 dag):-5,3 %
Koersreactie (7 dagen):-1,7 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+4,3 %
Koersreactie (7 dagen):+7,5 %
Q4 2024
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+2,2 %
Koersreactie (7 dagen):+2,7 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±3%
Gem. beweging dag erna
-5,3%
Sterkste beweging (11-02-2026)
75%
Aandeel positieve reacties
±3,2%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 4 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

1/3
Kwartalen boven verwachting
33,3%
Slagingspercentage
-14,7%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 3 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Independence Realty Trust
Ticker-symbool
IRT
ISIN
US45378A1060
Land
🇺🇸
USA