First Watch Restaurant Group Logo

First Watch Restaurant Group

🇺🇸
FWRG
US33748L1017

First Watch Restaurant Group is een toonaangevende Amerikaanse horecaonderneming die gespecialiseerd is in ontbijt, brunch en lunch. Het bedrijf serveert vers bereide gerechten in een gastvrije sfeer, met een sterke focus op hoogwaardige ingrediënten en culinaire kwaliteit.

Volgende kwartaalcijfers

maandag 9 november 2026
KW 46
Voor beurs
Over 74 dagen

Voorbeurs — doorgaans vóór 15:30 CET (vóór de Amerikaanse opening om 9:30 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 12 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert First Watch Restaurant Group de volgende kwartaalcijfers?

First Watch Restaurant Group publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 09-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vóór 15:30 CET (vóór de Amerikaanse opening om 9:30 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde First Watch Restaurant Group voor het laatst kwartaalcijfers?

First Watch Restaurant Group publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 4-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,04 USD.

Hoe vaak heeft First Watch Restaurant Group de verwachtingen overtroffen?

First Watch Restaurant Group heeft in 1 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 20%).

Hoe voeg ik de data van First Watch Restaurant Group toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 0,04
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,05
Werkelijk:US$ 0,04
Verschil:US$ -0,01
Q1 2026
Gemist
Schatting:US$ -0,02
Werkelijk:US$ -0,04
Verschil:US$ -0,02
Koersreactie (1 dag):-0,3 %
Koersreactie (7 dagen):-7,0 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,07
Werkelijk:US$ 0,26
Verschil:+US$ 0,19
Q2 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,07
Werkelijk:US$ 0,06
Verschil:US$ -0,01
Q1 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,06
Werkelijk:US$ 0,05
Verschil:US$ -0,01

Kwartaalcijfer-statistieken

Verwachtingen vs. resultaat

1/5
Kwartalen boven verwachting
20%
Slagingspercentage
-17,4%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
First Watch Restaurant Group
Ticker-symbool
FWRG
ISIN
US33748L1017
Land
🇺🇸
USA
Sector