Six Flags Entertainment Logo

Six Flags Entertainment

🇺🇸
FUN
US83001C1080

Six Flags Entertainment is een toonaangevende exploitant van regionale pretparken in de VS. Het bedrijf biedt met zijn wereldberoemde achtbanen en diverse themaparken spannende attracties en entertainment voor miljoenen bezoekers per jaar. Six Flags staat voor adrenaline, onvergetelijke ervaringen en eersteklas familievermaak.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 5 november 2026
KW 45
Voor beurs
Over 70 dagen

Voorbeurs — doorgaans vóór 15:30 CET (vóór de Amerikaanse opening om 9:30 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 8 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Six Flags Entertainment de volgende kwartaalcijfers?

Six Flags Entertainment publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 05-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vóór 15:30 CET (vóór de Amerikaanse opening om 9:30 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde Six Flags Entertainment voor het laatst kwartaalcijfers?

Six Flags Entertainment publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 6-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg -1,99 USD.

Hoe reageert het aandeel Six Flags Entertainment op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Six Flags Entertainment de dag erna gemiddeld ±11,2%. De sterkste reactie was +15,6% op 07-05-2026; 2 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Six Flags Entertainment de verwachtingen overtroffen?

Six Flags Entertainment heeft in 2 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 40%).

Hoe voeg ik de data van Six Flags Entertainment toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 2,01
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,37
Werkelijk:US$ -1,99
Verschil:US$ -2,36
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:US$ -2,92
Werkelijk:US$ -2,65
Verschil:+US$ 0,27
Koersreactie (1 dag):+15,6 %
Koersreactie (7 dagen):+2,0 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:US$ -0,33
Werkelijk:US$ -0,91
Verschil:US$ -0,58
Koersreactie (1 dag):+8,4 %
Koersreactie (7 dagen):+6,0 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 2,09
Werkelijk:US$ 3,07
Verschil:+US$ 0,98
Koersreactie (1 dag):-9,8 %
Koersreactie (7 dagen):-26,1 %
Q1 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,78
Werkelijk:US$ -0,70
Verschil:US$ -1,48

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±11,2%
Gem. beweging dag erna
+15,6%
Sterkste beweging (07-05-2026)
66,7%
Aandeel positieve reacties
±11,4%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

2/5
Kwartalen boven verwachting
40%
Slagingspercentage
-161,9%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Six Flags Entertainment
Ticker-symbool
FUN
ISIN
US83001C1080
Land
🇺🇸
USA
Sector