Entravision Communications Logo

Entravision Communications

🇺🇸
EVC
US29382R1077

Entravision Communications is een toonaangevend wereldwijd media- en advertentietechnologiebedrijf. Met een focus op digitale oplossingen, tv- en radioreclame verbindt het bedrijf merken doelgericht met diverse doelgroepen. Entravision optimaliseert via innovatieve platforms het bereik in groeimarkten.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 29 oktober 2026
KW 44
Na beurs
Over 63 dagen

Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 1 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Entravision Communications de volgende kwartaalcijfers?

Entravision Communications publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 29-10-2026. Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde Entravision Communications voor het laatst kwartaalcijfers?

Entravision Communications publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 10-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,19 USD.

Hoe vaak heeft Entravision Communications de verwachtingen overtroffen?

Entravision Communications heeft in 2 van de 4 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 50%).

Hoe voeg ik de data van Entravision Communications toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q2 2026
Schatting:
Werkelijk:US$ 0,19
Q4 2023
Overtroffen
Schatting:US$ -0,09
Werkelijk:US$ -0,07
Verschil:+US$ 0,02
Q3 2023
Gemist
Schatting:US$ 0,00
Werkelijk:US$ -0,08
Verschil:US$ -0,08
Q2 2023
Overtroffen
Schatting:US$ 0,01
Werkelijk:US$ 0,03
Verschil:+US$ 0,02
Q1 2023
Gemist
Schatting:US$ 0,04
Werkelijk:US$ -0,02
Verschil:US$ -0,06

Kwartaalcijfer-statistieken

Verwachtingen vs. resultaat

2/4
Kwartalen boven verwachting
50%
Slagingspercentage
+0,2%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 4 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Entravision Communications
Ticker-symbool
EVC
ISIN
US29382R1077
Land
🇺🇸
USA
Sector