Carriage Services Logo

Carriage Services

🇺🇸
CSV
US1439051079

Carriage Services is een gevestigd Amerikaans bedrijf dat uitgebreide begrafenisdiensten en exploitatie van begraafplaatsen aanbiedt. Als een toonaangevende speler in de sector van de overlijdenszorg faciliteert het bedrijf waardige afscheidsrituelen door middel van professionele uitvaartondernemingen en begraafplaatsbeheer. De kernactiviteiten omvatten de verwerving en het beheer van vestigingen.

Volgende kwartaalcijfers

woensdag 28 oktober 2026
KW 44
Na beurs
Over 62 dagen

Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 30 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Carriage Services de volgende kwartaalcijfers?

Carriage Services publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 28-10-2026. Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde Carriage Services voor het laatst kwartaalcijfers?

Carriage Services publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 5-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,78 USD.

Hoe reageert het aandeel Carriage Services op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Carriage Services de dag erna gemiddeld ±3,6%. De sterkste reactie was -4,2% op 06-05-2026; 1 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Carriage Services de verwachtingen overtroffen?

Carriage Services heeft in 2 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 40%).

Hoe voeg ik de data van Carriage Services toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 0,83
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,81
Werkelijk:US$ 0,78
Verschil:US$ -0,03
Q1 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,88
Werkelijk:US$ 0,86
Verschil:US$ -0,02
Koersreactie (1 dag):-4,2 %
Koersreactie (7 dagen):-7,4 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,81
Werkelijk:US$ 0,75
Verschil:US$ -0,06
Koersreactie (1 dag):+2,5 %
Koersreactie (7 dagen):+2,2 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,73
Werkelijk:US$ 0,75
Verschil:+US$ 0,02
Koersreactie (1 dag):-4,1 %
Koersreactie (7 dagen):-4,8 %
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,73
Werkelijk:US$ 0,74
Verschil:+US$ 0,01

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±3,6%
Gem. beweging dag erna
-4,2%
Sterkste beweging (06-05-2026)
33,3%
Aandeel positieve reacties
±4,8%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

2/5
Kwartalen boven verwachting
40%
Slagingspercentage
-2,7%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Carriage Services
Ticker-symbool
CSV
ISIN
US1439051079
Land
🇺🇸
USA
Sector