Newmont Corporation Logo

Newmont Corporation

🇦🇺
NEM
AU0000297962

Newmont Corporation is wereldwijd de toonaangevende goudmijnexploitant met aanzienlijke operationele activiteiten in Australië. Het bedrijf richt zich op de verantwoorde exploratie, winning en productie van goud en koper, waarbij het consequent streeft naar de hoogste standaarden op het gebied van duurzaamheid.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 22 oktober 2026
KW 43
Na beurs
Over 56 dagen

Nabeurs — na beurssluiting (doorgaans na 17:30 CET).

Quiet period begint op 24 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Newmont Corporation de volgende kwartaalcijfers?

Newmont Corporation publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 22-10-2026. Nabeurs — na beurssluiting (doorgaans na 17:30 CET).

Wanneer publiceerde Newmont Corporation voor het laatst kwartaalcijfers?

Newmont Corporation publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 23-7-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 3,00 AUD.

Hoe reageert het aandeel Newmont Corporation op kwartaalcijfers?

Na de laatste 4 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Newmont Corporation de dag erna gemiddeld ±2,6%. De sterkste reactie was +4,9% op 19-02-2026; 2 van de 4 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Newmont Corporation de verwachtingen overtroffen?

Newmont Corporation heeft in 5 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 100%).

Hoe voeg ik de data van Newmont Corporation toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:AU$ 3,12
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:AU$ 2,87
Werkelijk:AU$ 3,00
Verschil:+AU$ 0,13
Koersreactie (1 dag):-1,5 %
Koersreactie (7 dagen):-4,7 %
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:AU$ 3,06
Werkelijk:AU$ 4,06
Verschil:+AU$ 1,00
Koersreactie (1 dag):+0,7 %
Koersreactie (7 dagen):-2,7 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:AU$ 2,99
Werkelijk:AU$ 3,56
Verschil:+AU$ 0,57
Koersreactie (1 dag):+4,9 %
Koersreactie (7 dagen):+5,7 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 2,26
Werkelijk:US$ 2,63
Verschil:+US$ 0,37
Koersreactie (1 dag):-3,1 %
Koersreactie (7 dagen):-1,8 %
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 1,86
Werkelijk:US$ 2,16
Verschil:+US$ 0,31

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±2,6%
Gem. beweging dag erna
+4,9%
Sterkste beweging (19-02-2026)
50%
Aandeel positieve reacties
±3,7%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 4 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

5/5
Kwartalen boven verwachting
100%
Slagingspercentage
+11,3%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Newmont Corporation
Ticker-symbool
NEM
ISIN
AU0000297962
Land
🇦🇺
Australië
Sector