FLSmidth & Co. Logo

FLSmidth & Co.

🇩🇰
FLS
DK0010234467

FLSmidth & Co. is een wereldwijd toonaangevende leverancier van apparatuur en diensten voor de mijnbouw- en cementindustrie. Het Deense bedrijf ondersteunt klanten bij het verhogen van hun duurzame productiviteit door middel van innovatieve oplossingen en digitale technologieën.

Volgende kwartaalcijfers

woensdag 11 november 2026
KW 46
Voor beurs
Over 76 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 14 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert FLSmidth & Co. de volgende kwartaalcijfers?

FLSmidth & Co. publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 11-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde FLSmidth & Co. voor het laatst kwartaalcijfers?

FLSmidth & Co. publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 19-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 8,10 DKK.

Hoe reageert het aandeel FLSmidth & Co. op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel FLSmidth & Co. de dag erna gemiddeld ±2,2%. De sterkste reactie was -3,6% op 18-02-2026; 2 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft FLSmidth & Co. de verwachtingen overtroffen?

FLSmidth & Co. heeft in 2 van de 3 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 66,7%).

Hoe voeg ik de data van FLSmidth & Co. toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:DKK 6,41
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:DKK 5,58
Werkelijk:DKK 8,10
Verschil:+DKK 2,52
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:DKK 10,06
Werkelijk:DKK 18,00
Verschil:+DKK 7,94
Koersreactie (1 dag):+2,6 %
Koersreactie (7 dagen):+16,2 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:DKK 6,34
Werkelijk:DKK -4,44
Verschil:DKK -10,77
Koersreactie (1 dag):-3,6 %
Koersreactie (7 dagen):-3,0 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+0,3 %
Koersreactie (7 dagen):-17,1 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±2,2%
Gem. beweging dag erna
-3,6%
Sterkste beweging (18-02-2026)
66,7%
Aandeel positieve reacties
±12,1%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

2/3
Kwartalen boven verwachting
66,7%
Slagingspercentage
-15,3%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 3 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
FLSmidth & Co.
Ticker-symbool
FLS
ISIN
DK0010234467
Land
🇩🇰
Denemarken
Meer financiële informatie