Alfa Financial Software Holdings Logo

Alfa Financial Software Holdings

🇬🇧
ALFA
GB00BDHXPG30

Alfa Financial Software Holdings uit Groot-Brittannië is een toonaangevende leverancier van softwareoplossingen voor de asset-finance-sector. Het bedrijf ondersteunt financiële dienstverleners bij het digitaliseren en optimaliseren van complexe leasingprocessen met het schaalbare platform Alfa Systems.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 3 september 2026
KW 36
Voor beurs
Over 6 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Momenteel in quiet period tot 3 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Alfa Financial Software Holdings de volgende kwartaalcijfers?

Alfa Financial Software Holdings publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 03-09-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Alfa Financial Software Holdings voor het laatst kwartaalcijfers?

Alfa Financial Software Holdings publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 30-4-2026 (Q1 2026).

Hoe voeg ik de data van Alfa Financial Software Holdings toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q2 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q1 2026
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-2,7 %
Koersreactie (7 dagen):+4,2 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:£ 0,10
Werkelijk:£ 0,10
Verschil:+£ 0,00
Koersreactie (1 dag):-10,0 %
Koersreactie (7 dagen):-20,9 %

Bedrijfsinformatie

Naam
Alfa Financial Software Holdings
Ticker-symbool
ALFA
ISIN
GB00BDHXPG30
Land
🇬🇧
Verenigd Koninkrijk
Sector