Wix.com Logo

Wix.com

🇮🇱
WIX
IL0011301780

Wix.com is een toonaangevend wereldwijd cloudplatform dat gebruikers in staat stelt eenvoudig professionele websites te maken. Met een intuïtief bouwsysteem biedt het Israëlische bedrijf krachtige tools voor e-commerce, webdesign en online marketing voor zowel particulieren als ondernemingen.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 5 november 2026
KW 45
Voor beurs
Over 69 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 8 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Wix.com de volgende kwartaalcijfers?

Wix.com publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 05-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Wix.com voor het laatst kwartaalcijfers?

Wix.com publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 4-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 1,39 USD.

Hoe reageert het aandeel Wix.com op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Wix.com de dag erna gemiddeld ±19,9%. De sterkste reactie was -27,1% op 13-05-2026; 1 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Wix.com de verwachtingen overtroffen?

Wix.com heeft in 2 van de 3 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 66,7%).

Hoe voeg ik de data van Wix.com toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 1,42
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:US$ 1,13
Werkelijk:US$ 1,39
Verschil:+US$ 0,26
Q1 2026
Gemist
Schatting:US$ 1,24
Werkelijk:US$ 0,68
Verschil:US$ -0,56
Koersreactie (1 dag):-27,1 %
Koersreactie (7 dagen):-27,8 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 1,40
Werkelijk:US$ 1,81
Verschil:+US$ 0,41
Koersreactie (1 dag):+12,7 %
Koersreactie (7 dagen):+20,9 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-19,9 %
Koersreactie (7 dagen):-24,5 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±19,9%
Gem. beweging dag erna
-27,1%
Sterkste beweging (13-05-2026)
33,3%
Aandeel positieve reacties
±24,4%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

2/3
Kwartalen boven verwachting
66,7%
Slagingspercentage
+2,4%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 3 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Wix.com
Ticker-symbool
WIX
ISIN
IL0011301780
Land
🇮🇱
Israël
Sector
Meer financiële informatie