Tencent Music Entertainment Group ADR Logo

Tencent Music Entertainment Group ADR

🇨🇳
TME
US88034P1093

Tencent Music Entertainment Group ADR is China's toonaangevende online muziekentertainmentplatform. Het bedrijf levert uitgebreide muziekstreamingdiensten via platforms als QQ Music, Kugou Music en Kuwo Music. Daarnaast faciliteert TME muziekgerichte sociale entertainment met WeSing, waardoor miljoenen gebruikers in China toegang krijgen tot digitale muziek en innovatieve ervaringen.

Volgende kwartaalcijfers

dinsdag 17 november 2026
KW 47
Voor beurs
Over 82 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 20 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Tencent Music Entertainment Group ADR de volgende kwartaalcijfers?

Tencent Music Entertainment Group ADR publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 17-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Tencent Music Entertainment Group ADR voor het laatst kwartaalcijfers?

Tencent Music Entertainment Group ADR publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 11-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,23 USD.

Hoe reageert het aandeel Tencent Music Entertainment Group ADR op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Tencent Music Entertainment Group ADR de dag erna gemiddeld ±9,9%. De sterkste reactie was -24,7% op 17-03-2026; 0 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Tencent Music Entertainment Group ADR de verwachtingen overtroffen?

Tencent Music Entertainment Group ADR heeft in 3 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 60%).

Hoe voeg ik de data van Tencent Music Entertainment Group ADR toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 0,22
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:US$ 0,23
Werkelijk:US$ 0,23
Verschil:+US$ 0,00
Q1 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,20
Werkelijk:US$ 0,19
Verschil:US$ -0,00
Koersreactie (1 dag):-1,3 %
Koersreactie (7 dagen):-0,5 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,22
Werkelijk:US$ 0,20
Verschil:US$ -0,02
Koersreactie (1 dag):-24,7 %
Koersreactie (7 dagen):-34,7 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 1,52
Werkelijk:US$ 1,54
Verschil:+US$ 0,02
Koersreactie (1 dag):-3,7 %
Koersreactie (7 dagen):-13,2 %
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 1,47
Werkelijk:US$ 1,66
Verschil:+US$ 0,19

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±9,9%
Gem. beweging dag erna
-24,7%
Sterkste beweging (17-03-2026)
0%
Aandeel positieve reacties
±16,1%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

3/5
Kwartalen boven verwachting
60%
Slagingspercentage
-1,7%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Tencent Music Entertainment Group ADR
Ticker-symbool
TME
ISIN
US88034P1093
Land
🇨🇳
China
Sector