Richardson Electronics Logo

Richardson Electronics

🇺🇸
RELL
US7631651079

Richardson Electronics is een wereldwijde leverancier van elektronische componenten en technische oplossingen. Het bedrijf levert onder andere vermogenselektronica, RF- en microgolfproducten, en displays. Richardson Electronics bedient wereldwijd kritieke toepassingen in de medische sector, de industrie en communicatie.

Volgende kwartaalcijfers

woensdag 14 oktober 2026
KW 42
Na beurs
Over 47 dagen

Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Quiet period begint op 16 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Richardson Electronics de volgende kwartaalcijfers?

Richardson Electronics publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 14-10-2026. Nabeurs — doorgaans vanaf ca. 22:00 CET (na de Amerikaanse slotbel om 16:00 uur New Yorkse tijd).

Wanneer publiceerde Richardson Electronics voor het laatst kwartaalcijfers?

Richardson Electronics publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 22-7-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,21 USD.

Hoe reageert het aandeel Richardson Electronics op kwartaalcijfers?

Na de laatste 4 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Richardson Electronics de dag erna gemiddeld ±14,7%. De sterkste reactie was +22,7% op 08-04-2026; 2 van de 4 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Richardson Electronics de verwachtingen overtroffen?

Richardson Electronics heeft in 4 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 80%).

Hoe voeg ik de data van Richardson Electronics toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 0,10
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:US$ 0,07
Werkelijk:US$ 0,21
Verschil:+US$ 0,15
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:US$ 0,05
Werkelijk:US$ 0,07
Verschil:+US$ 0,03
Koersreactie (1 dag):+22,7 %
Koersreactie (7 dagen):+12,9 %
Q4 2025
Erfüllt
Schatting:US$ -0,01
Werkelijk:US$ -0,01
Verschil:+US$ 0,00
Koersreactie (1 dag):-11,7 %
Koersreactie (7 dagen):-8,1 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ -0,01
Werkelijk:US$ 0,13
Verschil:+US$ 0,14
Koersreactie (1 dag):+11,8 %
Koersreactie (7 dagen):+10,3 %
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,05
Werkelijk:US$ 0,12
Verschil:+US$ 0,07
Q4 2024
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-12,8 %
Koersreactie (7 dagen):-12,9 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±14,7%
Gem. beweging dag erna
+22,7%
Sterkste beweging (08-04-2026)
50%
Aandeel positieve reacties
±11,1%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 4 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

4/5
Kwartalen boven verwachting
80%
Slagingspercentage
+58,8%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Richardson Electronics
Ticker-symbool
RELL
ISIN
US7631651079
Land
🇺🇸
USA
Sector