Phoenix Mecano Logo

Phoenix Mecano

🇨🇭
PMN
CH1261338102

Phoenix Mecano ontwikkelt en produceert hoogwaardige componenten en systemen voor industriële automatisering. Als toonaangevende Zwitserse leverancier van behuizingstechniek, aandrijftechniek en verbindingsoplossingen, faciliteert het bedrijf wereldwijd innovatieve oplossingen voor de Smart Factory en IoT-toepassingen.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 29 oktober 2026
KW 44
Voor beurs
Over 63 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 1 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Phoenix Mecano de volgende kwartaalcijfers?

Phoenix Mecano publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 29-10-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Phoenix Mecano voor het laatst kwartaalcijfers?

Phoenix Mecano publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 18-8-2026 (Q2 2026).

Hoe reageert het aandeel Phoenix Mecano op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Phoenix Mecano de dag erna gemiddeld ±1,4%. De sterkste reactie was +4,1% op 22-04-2026; 1 van de 3 koersreacties waren positief.

Keert Phoenix Mecano dividend uit?

Voor boekjaar 2024 keerde Phoenix Mecano een dividend uit van 19,00 CHF per aandeel. Voor 2025 is een dividend van 19,50 CHF per aandeel voorgesteld.

Hoe voeg ik de data van Phoenix Mecano toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q2 2026
Schatting:CHF 32,64
Werkelijk:
Q1 2026
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+4,1 %
Koersreactie (7 dagen):+0,7 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:CHF 28,83
Werkelijk:CHF 31,92
Verschil:+CHF 3,09
Koersreactie (1 dag):-0,2 %
Koersreactie (7 dagen):+0,7 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):0,0 %
Koersreactie (7 dagen):-5,7 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±1,4%
Gem. beweging dag erna
+4,1%
Sterkste beweging (22-04-2026)
33,3%
Aandeel positieve reacties
±2,4%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Dividendhistorie

19,00 CHF
Laatste dividend (boekjaar 2024)
19,50 CHF
Voorgesteld voor 2025
5
Boekjaren met gegevens
BoekjaarDividend per aandeel
2025
voorgesteld
19,50 CHF
2024 19,00 CHF
2023 18,00 CHF
2023 12,00 CHF
2022 16,50 CHF
2021 15,00 CHF

Bron: investor relations van Phoenix Mecano, 5 boekjaren.

Dividenden uit het verleden bieden geen garantie voor toekomstige uitkeringen.

Bedrijfsinformatie

Naam
Phoenix Mecano
Ticker-symbool
PMN
ISIN
CH1261338102
Land
🇨🇭
Zwitserland
Sector
Meer financiële informatie