Oxford Instruments Logo

Oxford Instruments

🇬🇧
OXIG
GB0006650450

Oxford Instruments (GB) ontwikkelt en produceert hoogst innovatieve wetenschappelijke instrumenten en systemen voor onderzoek en industrie. Als wereldwijd toonaangevende leverancier van geavanceerde technologieën op gebieden als materiaal­analyse, halfgeleiderproductie, kwantum­computing en cryogenie, voorziet Oxford Instruments wetenschappers en ingenieurs van precisie­instrumenten voor veeleisende toepassingen en baanbrekende ontdekkingen.

Volgende kwartaalcijfers

dinsdag 10 november 2026
KW 46
Over 74 dagen
Bevestigd door het bedrijf

Datum bevestigd via de financiële agenda van het bedrijf zelf.

Quiet period begint op 13 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Oxford Instruments de volgende kwartaalcijfers?

Oxford Instruments publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 10-11-2026.

Wanneer publiceerde Oxford Instruments voor het laatst kwartaalcijfers?

Oxford Instruments publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 9-6-2026 (Q1 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,64 GBP.

Hoe voeg ik de data van Oxford Instruments toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q1 2026
Schatting:
Werkelijk:£ 0,64
Koersreactie (1 dag):-9,3 %
Koersreactie (7 dagen):-5,1 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+15,0 %
Koersreactie (7 dagen):+10,6 %

Bedrijfsinformatie

Naam
Oxford Instruments
Ticker-symbool
OXIG
ISIN
GB0006650450
Land
🇬🇧
Verenigd Koninkrijk
Sector