Manchester United Logo

Manchester United

🇬🇧
MANU
KYG5784H1065

Manchester United is een wereldwijd toonaangevende voetbalclub gevestigd in Groot-Brittannië. De organisatie exploiteert professioneel voetbal, vermarkt internationale mediarechten, licentieert merchandisingproducten en beheert hoogwaardige sponsorpartnerschappen binnen de internationale sportsector.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 22 oktober 2026
KW 43
Voor beurs
Over 56 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 24 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Manchester United de volgende kwartaalcijfers?

Manchester United publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 22-10-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Manchester United voor het laatst kwartaalcijfers?

Manchester United publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 27-5-2026 (Q1 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,04 USD.

Hoe vaak heeft Manchester United de verwachtingen overtroffen?

Manchester United heeft in 2 van de 4 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 50%).

Hoe voeg ik de data van Manchester United toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:US$ 0,08
Werkelijk:
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:US$ -0,06
Werkelijk:US$ 0,04
Verschil:+US$ 0,09
Koersreactie (1 dag):+12,7 %
Koersreactie (7 dagen):+7,1 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,06
Werkelijk:US$ 0,03
Verschil:US$ -0,03
Koersreactie (1 dag):-2,1 %
Koersreactie (7 dagen):+0,3 %
Q2 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,06
Werkelijk:US$ -0,01
Verschil:US$ -0,07
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ -0,07
Werkelijk:US$ -0,03
Verschil:+US$ 0,04

Kwartaalcijfer-statistieken

Verwachtingen vs. resultaat

2/4
Kwartalen boven verwachting
50%
Slagingspercentage
+31%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 4 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Manchester United
Ticker-symbool
MANU
ISIN
KYG5784H1065
Land
🇬🇧
Verenigd Koninkrijk
Sector