KNOT Offshore Partners LP Logo

KNOT Offshore Partners LP

🇧🇲
KNOP
MHY481251012

KNOT Offshore Partners LP exploiteert een vloot van moderne shuttle-tankers voor betrouwbaar ruwe-olievervoer in de wereldwijde offshore olie- en gasindustrie. Het bedrijf garandeert efficiënt zeetransport van olie middels langetermijn chartercontracten. KNOT Offshore Partners LP levert essentiële infrastructuur voor de mondiale energievoorziening en specialiseert zich in robuuste transportoplossingen.

Volgende kwartaalcijfers

vrijdag 4 september 2026
KW 36
Voor beurs
Over 8 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Momenteel in quiet period tot 4 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert KNOT Offshore Partners LP de volgende kwartaalcijfers?

KNOT Offshore Partners LP publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 04-09-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde KNOT Offshore Partners LP voor het laatst kwartaalcijfers?

KNOT Offshore Partners LP publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 28-5-2026 (Q1 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,08 USD.

Hoe reageert het aandeel KNOT Offshore Partners LP op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel KNOT Offshore Partners LP de dag erna gemiddeld ±1,3%. De sterkste reactie was -1,7% op 28-05-2026; 2 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft KNOT Offshore Partners LP de verwachtingen overtroffen?

KNOT Offshore Partners LP heeft in 2 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 40%).

Hoe voeg ik de data van KNOT Offshore Partners LP toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q2 2026
Schatting:US$ 0,06
Werkelijk:
Q1 2026
Gemist
Schatting:US$ 0,30
Werkelijk:US$ 0,08
Verschil:US$ -0,23
Koersreactie (1 dag):-1,7 %
Koersreactie (7 dagen):-3,4 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,39
Werkelijk:US$ -0,19
Verschil:US$ -0,57
Koersreactie (1 dag):+1,5 %
Koersreactie (7 dagen):+0,7 %
Q3 2025
Gemist
Schatting:US$ 0,21
Werkelijk:US$ -0,18
Verschil:US$ -0,39
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,22
Werkelijk:US$ 0,43
Verschil:+US$ 0,21
Koersreactie (1 dag):+0,7 %
Koersreactie (7 dagen):+6,0 %
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,19
Werkelijk:US$ 0,19
Verschil:+US$ 0,01

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±1,3%
Gem. beweging dag erna
-1,7%
Sterkste beweging (28-05-2026)
66,7%
Aandeel positieve reacties
±3,4%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

2/5
Kwartalen boven verwachting
40%
Slagingspercentage
-44,7%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
KNOT Offshore Partners LP
Ticker-symbool
KNOP
ISIN
MHY481251012
Land
🇧🇲
Bermuda
Sector