Gravity ADR Logo

Gravity ADR

🇰🇷
GRVY
US38911N2062

Gravity is een Zuid-Koreaanse ontwikkelaar en uitgever van videogames. Het bedrijf is vooral bekend van het online rollenspel Ragnarok Online en de vele PC- en mobiele spin-offs daarvan, die wereldwijd en met name in Azië een groot publiek bereiken.

Volgende kwartaalcijfers

maandag 16 november 2026
KW 47
Voor beurs
Over 80 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 19 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Gravity ADR de volgende kwartaalcijfers?

Gravity ADR publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 16-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Gravity ADR voor het laatst kwartaalcijfers?

Gravity ADR publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 16-11-2025 (Q3 2025).

Hoe voeg ik de data van Gravity ADR toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q2 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-1,3 %
Koersreactie (7 dagen):-1,1 %

Bedrijfsinformatie

Naam
Gravity ADR
Ticker-symbool
GRVY
ISIN
US38911N2062
Land
🇰🇷
Zuid-Korea
Sector
Meer financiële informatie