Deutsche EuroShop Logo

Deutsche EuroShop

🇩🇪
DEQ
DE0007480204

Deutsche EuroShop is een toonaangevende investeerder in aantrekkelijke winkelcentra in Duitsland. Het bedrijf heeft strategische belangen in eersteklas retailvastgoed en richt zich op stabiele, langetermijninvesteringen op de Duitse markt.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 12 november 2026
KW 46
Voor beurs
Over 76 dagen
Bevestigd door het bedrijf

Datum bevestigd via de financiële agenda van het bedrijf zelf.

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 15 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Deutsche EuroShop de volgende kwartaalcijfers?

Deutsche EuroShop publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 12-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Deutsche EuroShop voor het laatst kwartaalcijfers?

Deutsche EuroShop publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 13-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,45 EUR.

Hoe reageert het aandeel Deutsche EuroShop op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Deutsche EuroShop de dag erna gemiddeld ±1,3%. De sterkste reactie was -2,2% op 31-03-2026; 0 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe voeg ik de data van Deutsche EuroShop toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:€ 2,61
Werkelijk:€ 0,45
Verschil:€ -2,16
Q1 2026
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-0,6 %
Koersreactie (7 dagen):-0,4 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:€ 1,95
Werkelijk:€ 0,47
Verschil:€ -1,48
Koersreactie (1 dag):-2,2 %
Koersreactie (7 dagen):-5,8 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-1,0 %
Koersreactie (7 dagen):-3,2 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±1,3%
Gem. beweging dag erna
-2,2%
Sterkste beweging (31-03-2026)
0%
Aandeel positieve reacties
±3,1%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Deutsche EuroShop
Ticker-symbool
DEQ
ISIN
DE0007480204
Land
🇩🇪
Duitsland
Indexlidmaatschap