Aston Martin Lagonda Logo

Aston Martin Lagonda

🇬🇧
AML
GB00BN7CG237

Aston Martin Lagonda is een Britse fabrikant van luxe sportwagens en SUV's. Het bedrijf ontwerpt, ontwikkelt en produceert exclusieve voertuigen die staan voor prestaties, design en vakmanschap. Van iconische sportauto's tot luxueuze SUV's belichaamt Aston Martin Lagonda de top van de auto-engineering en biedt een ongeëvenaarde rijervaring voor veeleisende klanten wereldwijd.

Volgende kwartaalcijfers

woensdag 4 november 2026
KW 45
Voor beurs
Over 69 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 7 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Aston Martin Lagonda de volgende kwartaalcijfers?

Aston Martin Lagonda publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 04-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Aston Martin Lagonda voor het laatst kwartaalcijfers?

Aston Martin Lagonda publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 29-7-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg -0,09 GBP.

Hoe reageert het aandeel Aston Martin Lagonda op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Aston Martin Lagonda de dag erna gemiddeld ±2,4%. De sterkste reactie was +3,2% op 29-04-2026; 1 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Aston Martin Lagonda de verwachtingen overtroffen?

Aston Martin Lagonda heeft in 0 van de 3 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 0%).

Hoe voeg ik de data van Aston Martin Lagonda toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:£ -0,03
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:£ -0,05
Werkelijk:£ -0,09
Verschil:£ -0,04
Q1 2026
Gemist
Schatting:£ -0,08
Werkelijk:£ -0,11
Verschil:£ -0,03
Koersreactie (1 dag):+3,2 %
Koersreactie (7 dagen):+11,8 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:£ -0,07
Werkelijk:£ -0,16
Verschil:£ -0,10
Koersreactie (1 dag):-2,9 %
Koersreactie (7 dagen):-22,3 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-1,2 %
Koersreactie (7 dagen):-5,2 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±2,4%
Gem. beweging dag erna
+3,2%
Sterkste beweging (29-04-2026)
33,3%
Aandeel positieve reacties
±13,1%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

0/3
Kwartalen boven verwachting
0%
Slagingspercentage
-89,1%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 3 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Aston Martin Lagonda
Ticker-symbool
AML
ISIN
GB00BN7CG237
Land
🇬🇧
Verenigd Koninkrijk
Sector