Arcs Company Logo

Arcs Company

🇯🇵
9948
JP3968600001

Arcs Company is een toonaangevende Japanse supermarktketen. Via dochterondernemingen zoals RALSE, Universe en Beljois exploiteert het bedrijf een uitgebreid netwerk van levensmiddelenwinkels in de regio's Hokkaido, Tohoku en Kanto, waarmee het de lokale voedselvoorziening waarborgt.

Volgende kwartaalcijfers

dinsdag 20 oktober 2026
KW 43
Voor beurs
Over 54 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 22 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Arcs Company de volgende kwartaalcijfers?

Arcs Company publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 20-10-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Arcs Company voor het laatst kwartaalcijfers?

Arcs Company publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 3-7-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 54,09 JPY.

Hoe reageert het aandeel Arcs Company op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Arcs Company de dag erna gemiddeld ±0,4%. De sterkste reactie was -0,7% op 13-04-2026; 0 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe voeg ik de data van Arcs Company toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q2 2026
Schatting:
Werkelijk:JP¥ 54,09
Koersreactie (1 dag):0,0 %
Koersreactie (7 dagen):+3,2 %
Q1 2026
Schatting:
Werkelijk:JP¥ 73,82
Koersreactie (1 dag):-0,7 %
Koersreactie (7 dagen):-5,6 %
Q4 2025
Schatting:
Werkelijk:JP¥ 51,69
Koersreactie (1 dag):-0,6 %
Koersreactie (7 dagen):+1,8 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±0,4%
Gem. beweging dag erna
-0,7%
Sterkste beweging (13-04-2026)
0%
Aandeel positieve reacties
±3,5%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Arcs Company
Ticker-symbool
9948
ISIN
JP3968600001
Land
🇯🇵
Japan
Sector
Meer financiële informatie