Yamada Holding Logo

Yamada Holding

🇯🇵
9831
JP3939000000

Yamada Holding, gevestigd in Japan, is een toonaangevende speler in de detailhandel in elektronica en vastgoed. Het bedrijf exploiteert een uitgebreid netwerk van speciaalzaken voor huishoudelijke apparaten en biedt geïntegreerde oplossingen voor woninginrichting en uitgebreide financiële diensten aan.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 29 oktober 2026
KW 44
Voor beurs
Over 63 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 1 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Yamada Holding de volgende kwartaalcijfers?

Yamada Holding publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 29-10-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Yamada Holding voor het laatst kwartaalcijfers?

Yamada Holding publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 6-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 15,02 JPY.

Hoe reageert het aandeel Yamada Holding op kwartaalcijfers?

Na de laatste 3 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Yamada Holding de dag erna gemiddeld ±2,1%. De sterkste reactie was +2,3% op 08-05-2026; 1 van de 3 koersreacties waren positief.

Hoe voeg ik de data van Yamada Holding toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q2 2026
Schatting:
Werkelijk:JP¥ 15,02
Koersreactie (1 dag):-2,2 %
Koersreactie (7 dagen):+1,0 %
Q1 2026
Gemist
Schatting:JP¥ 7,22
Werkelijk:JP¥ -10,84
Verschil:JP¥ -18,06
Koersreactie (1 dag):+2,3 %
Koersreactie (7 dagen):+7,9 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:JP¥ 15,01
Werkelijk:JP¥ 14,06
Verschil:JP¥ -0,95
Koersreactie (1 dag):-2,0 %
Koersreactie (7 dagen):+1,9 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±2,1%
Gem. beweging dag erna
+2,3%
Sterkste beweging (08-05-2026)
33,3%
Aandeel positieve reacties
±3,6%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 3 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Yamada Holding
Ticker-symbool
9831
ISIN
JP3939000000
Land
🇯🇵
Japan
Sector
Meer financiële informatie