Nippon Yusen Kabushiki Kaisha Logo

Nippon Yusen Kabushiki Kaisha

🇯🇵
9101
JP3753000003

Nippon Yusen Kabushiki Kaisha (NYK Line) is een wereldwijd opererend transport- en logistiekbedrijf met hoofdkantoor in Japan. Het bedrijf biedt een breed scala aan maritieme diensten, waaronder containervaart, autotransport, droge- en natte bulkvervoer, en wereldwijde logistieke oplossingen. NYK garandeert efficiënte en betrouwbare toeleveringsketens voor zijn internationale klanten.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 5 november 2026
KW 45
Voor beurs
Over 70 dagen
Bevestigd door het bedrijf

Datum bevestigd via de financiële agenda van het bedrijf zelf.

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 8 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Nippon Yusen Kabushiki Kaisha de volgende kwartaalcijfers?

Nippon Yusen Kabushiki Kaisha publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 05-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Nippon Yusen Kabushiki Kaisha voor het laatst kwartaalcijfers?

Nippon Yusen Kabushiki Kaisha publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 5-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 166,10 JPY.

Hoe reageert het aandeel Nippon Yusen Kabushiki Kaisha op kwartaalcijfers?

Na de laatste 4 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Nippon Yusen Kabushiki Kaisha de dag erna gemiddeld ±1,6%. De sterkste reactie was +4,1% op 05-02-2025; 2 van de 4 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Nippon Yusen Kabushiki Kaisha de verwachtingen overtroffen?

Nippon Yusen Kabushiki Kaisha heeft in 1 van de 3 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 33,3%).

Hoe voeg ik de data van Nippon Yusen Kabushiki Kaisha toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:JP¥ 250,84
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:JP¥ 118,34
Werkelijk:JP¥ 166,10
Verschil:+JP¥ 47,76
Q1 2026
Gemist
Schatting:JP¥ 179,24
Werkelijk:JP¥ 157,52
Verschil:JP¥ -21,72
Koersreactie (1 dag):-1,8 %
Koersreactie (7 dagen):-0,2 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:JP¥ 151,52
Werkelijk:JP¥ 107,99
Verschil:JP¥ -43,53
Koersreactie (1 dag):+0,2 %
Koersreactie (7 dagen):-1,7 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-0,3 %
Koersreactie (7 dagen):-2,9 %
Q4 2024
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+4,1 %
Koersreactie (7 dagen):+8,3 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±1,6%
Gem. beweging dag erna
+4,1%
Sterkste beweging (05-02-2025)
50%
Aandeel positieve reacties
±3,3%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 4 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

1/3
Kwartalen boven verwachting
33,3%
Slagingspercentage
-0,2%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 3 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Nippon Yusen Kabushiki Kaisha
Ticker-symbool
9101
ISIN
JP3753000003
Land
🇯🇵
Japan