Mitsui & Co. Logo

Mitsui & Co.

🇯🇵
8031
JP3893600001

Mitsui & Co. is een toonaangevend Japans handels- en investeringsbedrijf met wereldwijde activiteiten. Het bedrijf is actief in diverse sleutelsectoren, waaronder energie, metalen, machines, infrastructuur, chemie en consumentengoederen. Mitsui & Co. ontwikkelt en beheert wereldwijde projecten, doet strategische investeringen en biedt geïntegreerde oplossingen voor waardecreatie in uiteenlopende markten.

Volgende kwartaalcijfers

dinsdag 3 november 2026
KW 45
Voor beurs
Over 68 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 6 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Mitsui & Co. de volgende kwartaalcijfers?

Mitsui & Co. publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 03-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Mitsui & Co. voor het laatst kwartaalcijfers?

Mitsui & Co. publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 4-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 103,73 JPY.

Hoe reageert het aandeel Mitsui & Co. op kwartaalcijfers?

Na de laatste 5 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Mitsui & Co. de dag erna gemiddeld ±2,5%. De sterkste reactie was +4,7% op 05-11-2025; 2 van de 5 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Mitsui & Co. de verwachtingen overtroffen?

Mitsui & Co. heeft in 2 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 40%).

Hoe voeg ik de data van Mitsui & Co. toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:JP¥ 102,05
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:JP¥ 75,65
Werkelijk:JP¥ 103,73
Verschil:+JP¥ 28,08
Koersreactie (1 dag):-1,2 %
Koersreactie (7 dagen):+0,5 %
Q1 2026
Gemist
Schatting:JP¥ 86,16
Werkelijk:JP¥ 78,04
Verschil:JP¥ -8,12
Koersreactie (1 dag):-2,2 %
Koersreactie (7 dagen):-5,7 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:JP¥ 75,31
Werkelijk:JP¥ 65,67
Verschil:JP¥ -9,64
Koersreactie (1 dag):+3,9 %
Koersreactie (7 dagen):+11,0 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 57,35
Werkelijk:US$ 80,73
Verschil:+US$ 23,38
Koersreactie (1 dag):+4,7 %
Koersreactie (7 dagen):+7,4 %
Q1 2025
Gemist
Schatting:US$ 67,30
Werkelijk:US$ 66,68
Verschil:US$ -0,62
Q4 2024
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-0,3 %
Koersreactie (7 dagen):-6,5 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±2,5%
Gem. beweging dag erna
+4,7%
Sterkste beweging (05-11-2025)
40%
Aandeel positieve reacties
±6,2%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 5 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

2/5
Kwartalen boven verwachting
40%
Slagingspercentage
+3,1%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Mitsui & Co.
Ticker-symbool
8031
ISIN
JP3893600001
Land
🇯🇵
Japan
Meer financiële informatie