Honda Motor Logo

Honda Motor

🇯🇵
7267
JP3854600008

Honda Motor, een wereldwijde marktleider met het hoofdkantoor in Japan, ontwikkelt en produceert een breed scala aan mobiliteitsoplossingen. Het bedrijf staat bekend om zijn innovatieve motorfietsen, auto's, stroomgeneratoren en power equipment. Honda Motor staat voor geavanceerde technologie, betrouwbaarheid en een diepgaande inzet voor duurzaamheid.

Volgende kwartaalcijfers

woensdag 11 november 2026
KW 46
Voor beurs
Over 76 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 14 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Honda Motor de volgende kwartaalcijfers?

Honda Motor publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 11-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Honda Motor voor het laatst kwartaalcijfers?

Honda Motor publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 5-8-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 115,84 JPY.

Hoe reageert het aandeel Honda Motor op kwartaalcijfers?

Na de laatste 6 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Honda Motor de dag erna gemiddeld ±1,9%. De sterkste reactie was +3,9% op 05-08-2026; 3 van de 6 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Honda Motor de verwachtingen overtroffen?

Honda Motor heeft in 3 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 60%).

Hoe voeg ik de data van Honda Motor toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:JP¥ 13,32
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:JP¥ 58,63
Werkelijk:JP¥ 115,84
Verschil:+JP¥ 57,21
Koersreactie (1 dag):+3,9 %
Koersreactie (7 dagen):+5,7 %
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:JP¥ -304,85
Werkelijk:JP¥ -221,59
Verschil:+JP¥ 83,26
Koersreactie (1 dag):+3,8 %
Koersreactie (7 dagen):+8,8 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:JP¥ 26,75
Werkelijk:JP¥ 39,23
Verschil:+JP¥ 12,48
Koersreactie (1 dag):+2,1 %
Koersreactie (7 dagen):-3,9 %
Q3 2025
Gemist
Schatting:US$ 33,33
Werkelijk:US$ 29,50
Verschil:US$ -3,83
Koersreactie (1 dag):-0,3 %
Koersreactie (7 dagen):+0,3 %
Q1 2025
Gemist
Schatting:US$ 61,42
Werkelijk:US$ 46,80
Verschil:US$ -14,62

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±1,9%
Gem. beweging dag erna
+3,9%
Sterkste beweging (05-08-2026)
50%
Aandeel positieve reacties
±4,1%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 6 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

3/5
Kwartalen boven verwachting
60%
Slagingspercentage
+34,2%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Honda Motor
Ticker-symbool
7267
ISIN
JP3854600008
Land
🇯🇵
Japan
Sector
Meer financiële informatie