China National Nuclear Power A Logo

China National Nuclear Power A

🇨🇳
601985
CNE1000022N7

China National Nuclear Power A is een toonaangevend energiebedrijf in China, gespecialiseerd in de veilige ontwikkeling, constructie en betrouwbare exploitatie van kerncentrales. Het bedrijf levert een belangrijke bijdrage aan duurzame energieopwekking en stimuleert innovatie in nucleaire energietechnologie. Het garandeert een stabiele en schone energievoorziening voor de regio.

Volgende kwartaalcijfers

zaterdag 29 augustus 2026
KW 35
Over 2 dagen
Bevestigd door het bedrijf

Datum bevestigd via het officiële publicatieschema van de Chinese beurzen.

Momenteel in quiet period tot 29 augustus 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert China National Nuclear Power A de volgende kwartaalcijfers?

China National Nuclear Power A publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 29-08-2026.

Wanneer publiceerde China National Nuclear Power A voor het laatst kwartaalcijfers?

China National Nuclear Power A publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 30-4-2026 (Q1 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 0,06 CNY.

Hoe voeg ik de data van China National Nuclear Power A toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q2 2026
Schatting:CN¥ 0,13
Werkelijk:
Q3 2026
Schatting:
Werkelijk:
Q1 2026
Schatting:
Werkelijk:CN¥ 0,06
Koersreactie (1 dag):0,0 %
Koersreactie (7 dagen):+0,8 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+1,3 %
Koersreactie (7 dagen):-3,1 %

Bedrijfsinformatie

Naam
China National Nuclear Power A
Ticker-symbool
601985
ISIN
CNE1000022N7
Land
🇨🇳
China
Sector