NGK Insulators Logo

NGK Insulators

🇯🇵
5333
JP3695200000

NGK Insulators, een Japans technologiebedrijf met hoofdkantoor in JP, is een wereldwijde pionier in geavanceerde keramische technologie. Het ontwikkelt en produceert hoogwaardige isolatoren voor de energie-infrastructuur, evenals innovatieve producten voor milieubescherming en energie-efficiëntie. Dit omvat veelbelovende opslagoplossingen en keramische componenten die industrie en samenleving wereldwijd ondersteunen.

Volgende kwartaalcijfers

vrijdag 23 oktober 2026
KW 43
Voor beurs
Over 57 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 25 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert NGK Insulators de volgende kwartaalcijfers?

NGK Insulators publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 23-10-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde NGK Insulators voor het laatst kwartaalcijfers?

NGK Insulators publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 30-7-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 103,26 JPY.

Hoe reageert het aandeel NGK Insulators op kwartaalcijfers?

Na de laatste 5 kwartaalcijfers bewoog het aandeel NGK Insulators de dag erna gemiddeld ±1,8%. De sterkste reactie was +6,2% op 30-04-2026; 5 van de 5 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft NGK Insulators de verwachtingen overtroffen?

NGK Insulators heeft in 2 van de 3 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 66,7%).

Hoe voeg ik de data van NGK Insulators toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:JP¥ 81,44
Werkelijk:
Q2 2026
Overtroffen
Schatting:JP¥ 64,18
Werkelijk:JP¥ 103,26
Verschil:+JP¥ 39,08
Koersreactie (1 dag):+1,3 %
Q1 2026
Overtroffen
Schatting:JP¥ 20,37
Werkelijk:JP¥ 65,18
Verschil:+JP¥ 44,81
Koersreactie (1 dag):+6,2 %
Koersreactie (7 dagen):+14,5 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:JP¥ 61,07
Werkelijk:JP¥ 59,56
Verschil:JP¥ -1,51
Koersreactie (1 dag):+0,1 %
Koersreactie (7 dagen):+5,4 %
Q3 2025
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+0,7 %
Koersreactie (7 dagen):+12,1 %
Q4 2024
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):+1,0 %
Koersreactie (7 dagen):-4,1 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±1,8%
Gem. beweging dag erna
+6,2%
Sterkste beweging (30-04-2026)
100%
Aandeel positieve reacties
±9%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 5 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

2/3
Kwartalen boven verwachting
66,7%
Slagingspercentage
+92,8%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 3 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
NGK Insulators
Ticker-symbool
5333
ISIN
JP3695200000
Land
🇯🇵
Japan
Meer financiële informatie