Korea Aerospace Industries Logo

Korea Aerospace Industries

🇰🇷
047810
KR7047810007

Korea Aerospace Industries (KAI) is Zuid-Korea's toonaangevende luchtvaart-, ruimtevaart- en defensieconglomeraat. Het bedrijf ontwikkelt en produceert innovatieve militaire vliegtuigen, waaronder gevechtsvliegtuigen en trainers, evenals civiele vliegtuigen en helikopters. KAI is ook actief in de satellieten- en onbemande vliegtuigsystemen en stimuleert technologische vooruitgang in de wereldwijde luchtvaartindustrie.

Volgende kwartaalcijfers

dinsdag 3 november 2026
KW 45
Voor beurs
Over 68 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 6 oktober 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert Korea Aerospace Industries de volgende kwartaalcijfers?

Korea Aerospace Industries publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 03-11-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde Korea Aerospace Industries voor het laatst kwartaalcijfers?

Korea Aerospace Industries publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 29-7-2026 (Q2 2026). De winst per aandeel (EPS) bedroeg 375,06 KRW.

Hoe reageert het aandeel Korea Aerospace Industries op kwartaalcijfers?

Na de laatste 4 kwartaalcijfers bewoog het aandeel Korea Aerospace Industries de dag erna gemiddeld ±2,4%. De sterkste reactie was -5,4% op 05-02-2026; 0 van de 4 koersreacties waren positief.

Hoe vaak heeft Korea Aerospace Industries de verwachtingen overtroffen?

Korea Aerospace Industries heeft in 0 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 0%).

Hoe voeg ik de data van Korea Aerospace Industries toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:₩ 636,60
Werkelijk:
Q2 2026
Gemist
Schatting:₩ 624,82
Werkelijk:₩ 375,06
Verschil:₩ -249,75
Q1 2026
Gemist
Schatting:₩ 625,74
Werkelijk:₩ 430,88
Verschil:₩ -194,86
Koersreactie (1 dag):-2,7 %
Koersreactie (7 dagen):-2,5 %
Q4 2025
Gemist
Schatting:₩ 792,01
Werkelijk:₩ 622,00
Verschil:₩ -170,01
Koersreactie (1 dag):-5,4 %
Koersreactie (7 dagen):-3,3 %
Q3 2025
Gemist
Schatting:US$ 581,31
Werkelijk:US$ 398,00
Verschil:US$ -183,31
Koersreactie (1 dag):-0,7 %
Koersreactie (7 dagen):-6,5 %
Q1 2025
Gemist
Schatting:US$ 594,44
Werkelijk:US$ 578,00
Verschil:US$ -16,44
Q4 2024
Schatting:
Werkelijk:
Koersreactie (1 dag):-1,0 %
Koersreactie (7 dagen):+5,0 %

Kwartaalcijfer-statistieken

Koersreactie op kwartaalcijfers

±2,4%
Gem. beweging dag erna
-5,4%
Sterkste beweging (05-02-2026)
0%
Aandeel positieve reacties
±4,3%
Gem. beweging na 7 dagen

Basis: koersreacties van de laatste 4 rapportagedata (slotkoers naar slotkoers).

Verwachtingen vs. resultaat

0/5
Kwartalen boven verwachting
0%
Slagingspercentage
-18,6%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
Korea Aerospace Industries
Ticker-symbool
047810
ISIN
KR7047810007
Land
🇰🇷
Zuid-Korea