China Oilfield Services H Logo

China Oilfield Services H

🇨🇳
02883
CNE1000002P4

China Oilfield Services H (COSL) is een toonaangevende aanbieder van geïntegreerde olievelddiensten met het hoofdkantoor in China. Het bedrijf is gespecialiseerd in geofysische exploratie, boortechniek, olieboringen en technische diensten voor efficiënte oplossingen in de wereldwijde offshore energiesector.

Volgende kwartaalcijfers

donderdag 22 oktober 2026
KW 43
Voor beurs
Over 56 dagen

Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Quiet period begint op 24 september 2026

Aandeelkoers

Veelgestelde vragen

Wanneer publiceert China Oilfield Services H de volgende kwartaalcijfers?

China Oilfield Services H publiceert de volgende kwartaalcijfers naar verwachting op 22-10-2026. Voorbeurs — doorgaans vroeg in de ochtend vóór de handel (ca. 7–8 uur CET).

Wanneer publiceerde China Oilfield Services H voor het laatst kwartaalcijfers?

China Oilfield Services H publiceerde voor het laatst kwartaalcijfers op 25-8-2026 (Q2 2026).

Hoe vaak heeft China Oilfield Services H de verwachtingen overtroffen?

China Oilfield Services H heeft in 4 van de 5 laatst geëvalueerde kwartalen de analistenverwachtingen voor de winst per aandeel (EPS) overtroffen (slagingspercentage: 80%).

Hoe voeg ik de data van China Oilfield Services H toe aan mijn agenda?

Gebruik de knop 'Abonneren in agenda' op deze pagina om alle data toe te voegen aan Google Agenda, Apple Agenda of Outlook. De data worden automatisch bijgewerkt.

Alle datums

Q3 2026
Schatting:HK$ 0,17
Werkelijk:
Q2 2026
Schatting:HK$ 0,23
Werkelijk:
Q1 2026
Gemist
Schatting:HK$ 0,81
Werkelijk:HK$ 0,20
Verschil:HK$ -0,60
Koersreactie (1 dag):-0,9 %
Koersreactie (7 dagen):+8,5 %
Q4 2025
Overtroffen
Schatting:HK$ 0,02
Werkelijk:HK$ 0,08
Verschil:+HK$ 0,06
Koersreactie (1 dag):-1,7 %
Koersreactie (7 dagen):-4,3 %
Q3 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,02
Werkelijk:US$ 0,14
Verschil:+US$ 0,12
Q2 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,15
Werkelijk:US$ 0,26
Verschil:+US$ 0,11
Q1 2025
Overtroffen
Schatting:US$ 0,21
Werkelijk:US$ 0,23
Verschil:+US$ 0,02

Kwartaalcijfer-statistieken

Verwachtingen vs. resultaat

4/5
Kwartalen boven verwachting
80%
Slagingspercentage
+41,4%
Gem. EPS-verrassing

Basis: 5 kwartalen met analistenraming en gerapporteerde EPS.

Koersreacties uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Bedrijfsinformatie

Naam
China Oilfield Services H
Ticker-symbool
02883
ISIN
CNE1000002P4
Land
🇨🇳
China
Sector